Polisi Preifatrwydd

Gweinyddwr PetrPikora.com ar gyfer y broses o beidio â defnyddio technolegau HSTS (HTTP Strict Transport Security). HTTP Diogelwch Trafnidiaeth Strict (HSTS) Gwybodaeth ar gyfer y system, mecanweithiau a chysylltu â chyfathrebu, a chysylltu â gwefan, gwefannau cyfieithu a gwefannau eraill, a chymryd rhan yn y broses hon o dan y cynllun (tzv. herwgipio cwci). Mechanismus umožňuje, aby webový server vynutil v prohlížeči komunikaci pouze pomocí šifrovaného HTTPS připojení a vyloučil tím přenos dat nezabezpečeným HTTP protokolem. HSTS diffinuje RFC 6797. Webový server aktivuje HSTS pomocí HTTP hlavičky Diogelwch cludiant llymsy'n diffinio faint o amser y gall porwr gyrchu'r gweinydd yn ddiogel yn unig. Mae HSTS yn helpu i ddiogelu cymwysiadau ar y we yn erbyn rhai ymosodiadau wiretapping goddefol a rhwydwaith gweithredol. Gyda'r mecanwaith HSTS, mae gan ymosodwr sy'n defnyddio ymosodiad dyn-yn-y-canol siawns isel iawn o gael ceisiadau neu geisiadau a anfonir rhwng defnyddiwr a chais ar y we. Rydym yn poeni am eich diogelwch!

Polisi Preifatrwydd

Mae ein gwefan casglu'r wybodaeth ganlynol am eich ymweliad:

Informace, které jsou nepovinné a jenž uživatelé poskytují dobrovolně. Jedná se o jméno, případně přezdívku, e-mailovou adresu, popřípadě adresu webové stránky. Toto jsou dobrovolně poskytnuté informace pro pro účast v komentářích ke článku, popřípadě pro odběr odpovědí k těmto komentářům av návštěvní knize.

Informace shromažďované Pasivně, (tj. Obdrženy, aniž byste aktivně zadali informace) za použití různých technologií yn způsobů jako například adres Protocol Rhyngrwyd, cwcis, Rhyngrwyd Tags apod. Tyto informace umožní lépe přizpůsobit obsah stránek potřebám uživatelů yn pomůže inzerentům yn sponzorům lépe porozumět návštěvníkům.

Na těchto webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k reklam poskytování na zboží yn služby, které VAS zajímají.

Společnost Google, jako dodavatel třetí strany, používá reklam zobrazování k na těchto stránkách cwci soubory. Díky souboru cwci DART Muze společnost reklamy zobrazovat Google uživatelům na základě jejich na těchťo stránkách yn internetu stránkách dalších návštěv.

Uživatelé se mohou po přečtení zásad ochrany osobních údajů pro reklamní yn obsahovou eistedd Google z používání souborů cookie DART dad-danysgrifio.

Většina prohlížečů je automaticky nastavena tak, aby přijímány cwci byly soubory, nicméně svůj prohlížeč můžete nastavit tak, aby všechny cwci soubory odmítal hlásil Nebo Aby, Ze se VAM někdo soubor cwci pokouší zaslat. Některé funkce o služby Google však nemusí správně fungovat, zakázány cwci soubory pokud jsou.

Os ydych chi eisiau, gallwch chi ar unrhyw adeg odmítnout přijímání souborů cwci poskytování reklam společnosti Google v Obsahové síti Google prostřednictvím Odmítnutí souborů cwci DoubleClick.

Cwci Hysbysebu Eithrio allan Plugin permanentně zakáže v internetových prohlížečích Firefox a Rhyngrwyd Archwiliwr záznam "DoubleClick cookie", který je využíván Googlem pro vyhodnocení návštěvnosti odkazů yn následně pak pro reklamní účely.

rhannu
Arhoswch ...